Nákupní košík
.. neobsahuje žádné zboží.

60 DNÍ NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Multifunkční čističky vzduchu s ionizátorem


Nejspolehlivější metodou na čištění vzduchu od všemožných škodlivin jsou multifunkční čističky vzduchu kombinující filtrační schopnosti ionizátoru, UV záření, uhlíkového a HEPA filtru, či fotokatalytického oxidačního filtru.

HEPA filtr

- je anglickou zkratkou v překladu znamenající "vysoce účinný filtr vzduchových částic", který byl původně vyvinut za účelem zachytávání radioaktivních částic. Vyrábí se ze skelných vláken, přičemž účinnost filtrace (částeček větších jak 0,3 mikrometru) je více než 99%. Jelikož mechanické nečistoty jako pyl, prach i ty obsažené v cigaretovém kouři mají značně větší rozměry, dokáží si s nimi HEPA filtry hravě poradit.

Filtr z aktivního uhlí

- dokáže eliminovat zplodiny, zápach a kouř  (například z vaření či cigaret).

Ultrafialové záření

- má pro změnu vysoce likvidační účinek na živé mikro-organismy (jako  jsou bakterie, viry či zárodky plísní), které přitěžují naší imunitě a jsou zdrojem mnoha nemocí.

Fotokatalytický oxidační filtr

- dále redukuje zápach a obsah škodlivých chemikálií a bakterií.

» více informací

Produktů na stánce:
Řazení dle:
NaturoPure HF 280 je elegantní, multifunkční čistička vzduchu využívající šesti principů k dosažení dokonalé filtrace a čištění vzduchu - předfiltr, elektrostatický lapač prachu, filtr z aktivního uhlí, HEPA filtr, UV lampu a ionizá...»
4 390,-
(vč. 21% DPH)
Heaven Fresh HF-290 je  multifunkční čistička vzduchu disponující ionizátorem, HEPA  filtrem, UV lampou, uhlíkovým a fotokatalytickým  filtrem. Díky vestavěným senzorům, které monitorují stav filtrů, vám dá přistroj najevo...»
4 890,-
(vč. 21% DPH)
NaturoPure 300C od firmy Heaven Fresh je kvalitní multifunkční čistička vzduchu dosahující vysoké účinnosti filtrace a čištění vzduchu pomocí šesti různorodých technologií. Mimo jiné disponuje časovačem, regulací ozónu a rychlosti větrák...»
5 490,-
(vč. 21% DPH)
NaturoPure HF 310A patří mezi nejúčinnější multifunkční čističky vzduchu na trhu. Využívá pěti způsobů k dokonalé filtraci a čištění vzduchu - ionizátor, fotokatalytický oxidační filtr, HEPA filtr, filtr z aktivního uhlí a UV lampu. Dopo...»
6 480,-
(vč. 21% DPH)
NaturoPure 380 je inteligentní čistička vzduchu vysoké kvality, vybavená senzory sledujícími množství škodlivin v ovzduší a senzory upozorňujícími na případnou nutnost vyčištění či výměnu filtrů. Při detekci zvýšeného obsahu některých ze...»
8 990,-
(vč. 21% DPH)
NaturoPure HF 380A se řadí k vůbec nejinteligentnějším multifunkčním čističkám vzduchu. Vybavená je totiž nejen dálkovým ovládáním, ale především senzory sledujícími množství škodlivin v ovzduší a senzory upozorňujícími na případnou nutn...»
9 590,-
(vč. 21% DPH)
Facebook
Twitter
Created by: Twitter on web
Google+
Follow Me on Pinterest
Pin It
Pin It
YouTube