Nákupní košík
.. neobsahuje žádné zboží.

60 DNÍ NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Ionizační sprchové hlavy a hlavice

Sprchujte se zdravěji

Obsah chlóru a drobných mechanických nečistot má negativní vliv na prospěšnost sprchování. Naštěstí existuje způsob, jak si s těmito nešvary poradit. Ionizační sprchové hlavice HeavenFresh dokáží snížit obsah chlóru až o 98% a zároveň filtrovat různé nečistoty, které se vmísí do vody během její cesty od  zdroje až ke kohoutku ve vaší domácnosti.

 

Produktů na stánce:
Řazení dle:
Filtr na vodu AOK-M01
Cenově dostupný filtr na vodu s uhlíkovým a polypropylenovým filtrem, který zvládne odstranit  mechanické nečistoty a redukovat obsah chlóru a těžkých kovů z kohoutkové vody. Vodní filtr lze jednoduše uchytit (přes vnitřní či vn...»
390,-
(vč. 21% DPH)
Sprchová hlavice Heaven Fresh HF-507
Ionizační sprchová hlava na ruční sprchu Heaven Fresh 507 opatřená mnoha funkcemi a kvalitní povrchovou úpravou z chrómu. Dokáže redukovat obsah chlóru o 98%. Gelový filtr sprchové hlavice navíc obohacuje průtok vody o arom...»
1 595,-
(vč. 21% DPH)
Sprchová hlavice Heaven Fresh HF-501
Tato ionizační sprchová hlavice na hlavovou (stropní) sprchu nabízí mnoho funkcí a kvalitní povrchovou úpravou z chrómu.  Dokáže redukovat obsah chlóru o 98%.  Gelový filtr sprchové hlavice nav...»
1 749,-
(vč. 21% DPH)
Facebook
Twitter
Created by: Twitter on web
Google+
Follow Me on Pinterest
Pin It
Pin It
YouTube