Nákupní košík
.. neobsahuje žádné zboží.

60 DNÍ NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Aroma difuzéry, osvěžovače vzduchu

Svěží vůně = svěží mysl

Ultrazvukové aroma difuzéry (neboli též "bytové parfémy") dokáží díky použité technologii vytvářet velmi jemnou aromatickou mlhu a osvěžovat tak vzduch příjemným aroma přírodních olejů. Jejich hlavní výhoda spočívá v tichém chodu a bezpečném použití, jelikož zde nedochází k hoření jako u běžných aroma lamp.

 

Produktů na stánce:
Řazení dle:
Osvěžovač vduchu Soehnle Valencia
Ultrazvukový aroma-difuzér od firmy Soehnle vytváří jemnou aromatickou mlhu, která se dokáže šířit do okolí a spolu s modrým LED podsvětlením navozuje příjemnou atmosféru. Mezi přednosti aroma-difuzérů fungujících na ultrazvukové te...»
1 355,-
(vč. 21% DPH)
Osvěžovač vduchu Soehnle Lucca
Elegantní osvěžovač vzduchu od firmy Soehnle, který pomáhá navodit příjemnou atmosféru i díky pozvolna se měnícímu LED podsvětlení (se 4 různými programy). Řadí se do kategorie  aroma difuzérů využívajících ultrazvuku k vytváření ve...»
1 680,-
(vč. 21% DPH)
Aroma difuzér Heaven Fresh HF-980
Aroma difuzér Heaven Fresh 980 patří mezi bytové parfémy využívající ultrazvuku k vytváření velmi jemné mlhy (20 ml/h). Dokáže tak účinně a dlouhodobě šířit vůni esenciálních olejů vaším bytem. Esenciální, 100% přírodní, oleje mají blaho...»
2 490,-1 495,-
(vč. 21% DPH)
Facebook
Twitter
Created by: Twitter on web
Google+
Follow Me on Pinterest
Pin It
Pin It
YouTube