Nákupní košík
.. neobsahuje žádné zboží.

60 DNÍ NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Ionizátory vzduchu

Co je to ionizace vzduchu?

Ionizací vzduchu se myslí jev, se kterým se neustále setkáváme v přírodě důsledkem kosmického záření, bouřkových blesků, či tzv. "Lenardova efektu", kdy dochází k štěpení molekul vody. Během ionizace vznikají záporně nabité ionty (tzv. anionty), které mají vysokou schopnost reagovat s okolními molekulami a neutralizovat tak škodlivé látky v ovzduší. To je i jeden z hlavních důvodů, proč se nám po dešti, bouřce, či v blízkosti moře a vodopádů příjemněji a lépe dýchá.

Kde všude je vhodné používat vzduchový ionizátor?

V místech se zvýšenou koncentrací lidí, automobilů, počítačů a dalších moderních vymožeností, je však těchto záporně nabitých iontů nedostatek, což má mimo jiné za následek únavu, nervozitu, zvýšený krevní tlak a z dlouhodobějšího hlediska i alergie, či astma. Účinnou prevencí je proto používání ionizátorů vzduchu či pokročilejších čističek vzduchu s ionizátorem všude tam, kde trávíte delší dobu, jelikož ty pomáhají k udržování dostatečného množství prospěšných aniontů ve vzduchu.

Není ionizátor jako ionizátor

Ačkoli mají ionizátory velkou schopnost odstraňovat ze vzduchu prach, částečky cigaretového kouře, pyl a jiné alergeny,  některé mohou být i zdraví škodlivé. Mohou totiž vytvářet vyšší koncentraci ozonu (neboli aktivního kyslíku), která je pro člověka nevhodná (v ČR je stanoven maximální limit 0,05 ppm). Výrobce přístrojů HeavenFresh uvádí produkci ozonu obvykle do 0,04 ppm.

» více informací

Produktů na stánce:
Řazení dle:
Ionizátor s nočním světlem Heaven Fresh HF-20
Ionizátor vzduchu Heaven Fresh HF-20  je skvělým pomocníkem  do kuchyně, toalet a dalších menších prostor, kde si dokáže účinně poradit s pachy a zachytávat mikroskopické nečistoty jako bakterie, plísně, či alergeny. Tento ioni...»
795,-
(vč. 21% DPH)
Přenosný ionizátor vzduchu Heaven Fresh HF-86
Heaven Fresh 86 je osobní čistička vzduchu s ionizátorem, kterou lze nosit zavěšenou okolo krku a zajistit si  tím neustálý přísun čistého vzduchu obohaceného o záporně nabité ionty, ať už jste kdekoli. Ionizátor HF 86 je velmi lehk...»
1 049,-
(vč. 21% DPH)
Ionizátor s lapačem kouře Heaven Fresh HF 88
Ionizátor s lapačem kouře HF-88 dokáže nejen účinně ionizovat a čistit vzduch od nečistot a dalších škodlivin, ale navíc pomáhá i eliminovat nelibý cigaretový kouř a to bez jakéhokoli vylučování chemikálií do okolního vzduchu. Potěši...»
1 095,-
(vč. 21% DPH)
Ionizátor vzduchu Heaven Fresh HF-200
Ionizátor vzduchu Heaven Fresh 200 je vhodným řešením pro místnosti běžných velikostí (do 28 m2) a dalším důkazem, že kvalitní ionizátory a čističky vzduchu nemusí být nákladnou investicí. Disponuje vyjímatelným filtrem, který lze j...»
1 795,-
(vč. 21% DPH)
Ionizátor vzduchu Heaven Fresh HF-210UV
Čistička vzduchu s ionizátorem Heaven Fresh 210UV je příkladem, že efektivní ionizace a čištění vzduchu nemusí být drahou záležitostí. A to nejen díky nízké spotřebě (8 wattů), ale i chytře vymyšlenému, snadno udržovatelnému filtru, kter...»
2 995,-
(vč. 21% DPH)
Facebook
Twitter
Created by: Twitter on web
Google+
Follow Me on Pinterest
Pin It
Pin It
YouTube