Nákupní košík
.. neobsahuje žádné zboží.

60 DNÍ NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Zvlhčovače vzduchu

Proč je rozumné zvlhčovat vzduch?

Zejména v zimních měsících klesá relativní vlhkost vzduchu až ke 20%, což je méně jak polovina optimální hodnoty pro člověka. To zapříčiňuje řadu nepříjemností: suchou pokožku, popraskání rtů, dráždivý kašel, či v neposlední řadě vysychání sliznic.

Přitom správná vlhkost sliznic je nezbytná pro plnění jejich základní funkce -  zachycování nečistot, alergenů a bakterií, aby nedocházelo k jejich vdechování do plic a zatěžování imunity našeho organismu. Naše zvlhčovače vzduchu (někdy se můžete setkat s výrazem "pračky vzduchu") dokáží pomocí ultrazvukové technologie udržovat vlhkost vzduchu na optimálních hodnotách a předejít tak zmíněným problémům.

Ultrazvukové zvlhčovače - jak fungují?

Tyto přístroje využívají ultrazvukových vln k rozptýlení vody na malé částečky (o přibližné velikosti 0,0015 mm), které jsou následně (ve formě jemné mlhy či páry) rozfoukávány ventilátorem do okolí, kde vytvářejí požadovanou vlhkost. Přitom disponují nízkou spotřebou energie a mají nejlepší výkon ze všech typů zvlhčovačů.

» více informací

Produktů na stánce:
Řazení dle:
Malý ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s bílým LED podsvětlením, který může být po přidání vonného olejíčku použit i jako osvěžovač / aroma difuzér. Kapacita nádobky na vodu je 100 ml (stačí na 3,5 - 4 hodiny provozu). Automat...»
925,-
(vč. 21% DPH)
Kvalitní přístroj od firmy Honeywell produkující teplou páru s 3-letou zárukou. Oproti ultrazvukovým zvlhčovačům dokáže rychleji provlhčit vzduch, ale  na úkor vyšší spotřeby energie. Kapacita nádobky na vodu je 4 litry (sta...»
1 540,-
(vč. 21% DPH)
Snadno přenosný, ultrazvukový zvlhčovač Heaven Fresh 76 je jednoduchým a přesto plně dostačujícím řešením k zvlhčování vzduchu například během dovolených. Jednoduše zastrčíte lahev s vodou do přístroje, připojíte jej k elektrice, nastaví...»
1 595,-
(vč. 21% DPH)
Heaven Fresh 719 je cenově dostupný zvlhčovač vzduchu s ionizátorem využívající ultrazvukové technologie k vytváření jemné mlhy. Mezi jeho hlavní výhody patří nízká spotřeba a velmi tichý chod, takže vás nebude rušit ani během spánku. Op...»
2 890,-
(vč. 21% DPH)
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s ionizátorem Heaven Fresh 708 je opatřen tzv. hygrostatickým senzorem, který automaticky upravuje výkon zvlhčovače dle požadované vlhkosti. K zvlhčování vzduchu dochází pomocí ultrazvuku, který dokáže vodu...»
3 395,-
(vč. 21% DPH)
Heaven Fresh 707 patří mezi vysoce kvalitní, ultrazvukové zvlhčovače vzduchu s ionizátorem. Vybaven je tzv. hygrostatickým senzorem, který automaticky upravuje výkon přístroje dle požadované vlhkosti. Optimální účinnosti zvlhčovače se do...»
4 199,-
(vč. 21% DPH)
Heaven Fresh 758 je další vysoce kvalitní ultrazvukový zvlhčovač vzduchu s ionizátorem. Opatřen je tzv. hygrostatickým senzorem, který automaticky upravuje výkon zvlhčovače dle požadované vlhkosti. K zvlhčování vzduchu dochází pomocí ult...»
4 495,-
(vč. 21% DPH)
Facebook
Twitter
Created by: Twitter on web
Google+
Follow Me on Pinterest
Pin It
Pin It
YouTube