Nákupní košík
.. neobsahuje žádné zboží.

60 DNÍ NA VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Ionizátory a čističky vzduchu

Vzduch a základní metody jeho čištění

Organismus dospělého člověka vdechne přibližně 10 000 litrů vzduchu každý den. Přesto ne všude je jeho kvalita zdaleka dostačující (zejména v místech se zvýšenou koncentrací vozidel, průmyslu,  či samotných osob). Drobné mechanické nečistoty, cigaretový kouř, výfukové plyny či další zplodiny vznikající hořením jsou zátěží nejen pro osoby trpící alergiemi či astmatem.

Základním řešením mohou být ionizátory (neboli ionizéry) vzduchu, které fungují na dvou základních principech:

  • pomocí jevu zvaného ionizace vytvářejí záporně nabité ionty kyslíku běžně se vyskytující v přírodě (například po dešti, u moře, či v blízkosti vodopádů), které pak uvolňují do ovzduší a ty se následně "spojují" se škodlivinami (opačného náboje), čímž dochází k jejich neutralizaci a následnému usazování,
  • některé ionizátory vzduchu mají navíc vlastní filtr (neboli lapač prachu), na který se díky elektrostatickému jevu přichytávájí zmíněné nečistoty.

Pro obzvláště efektivní čištění vzduchu však doporučujeme používat některou z multifunkčních čističek vzduchu vybavených vyjma ionizátoru také například HEPA filtrem, UV světlem, či uhlíkovým filtrem. Kombinace mnoha technologií zaručuje velmi účinnou filtraci od mnoha druhů mikroskopických škodlivin (bakterií, virů, zárodků plísní, pylu, prachu a jiných mechanických částeček).

» více informací

Produktů na stánce:
Řazení dle:
Ionizátor do lednice Heaven Fresh HF-10
Ionizátor Heaven Fresh 10 je určen do ledniček (max. objemu 250  litrů), v kterých vytváří aktivní kyslík neboli ozón (v normami povolených hodnotách - nižších jak 0,05 ppm) neutralizující reprodukční schopnost bakterií a virů, čímž...»
599,-
(vč. 21% DPH)
Ionizátor do auta Heaven Fresh HF-60
Heaven Fresh 60 je účinný ionizátor vzduchu do auta, který ocení především řidiči trpící na alergie, kuřáci a ti, kteří musí v autě překonávat delší vzdálenosti a udržovat si dobrou koncentraci. Je prokázané, že čistější vzduch uvnitř au...»
695,-
(vč. 21% DPH)
Ionizátor s nočním světlem Heaven Fresh HF-20
Ionizátor vzduchu Heaven Fresh HF-20  je skvělým pomocníkem  do kuchyně, toalet a dalších menších prostor, kde si dokáže účinně poradit s pachy a zachytávat mikroskopické nečistoty jako bakterie, plísně, či alergeny. Tento ioni...»
795,-
(vč. 21% DPH)
Přenosný ionizátor vzduchu Heaven Fresh HF-86
Heaven Fresh 86 je osobní čistička vzduchu s ionizátorem, kterou lze nosit zavěšenou okolo krku a zajistit si  tím neustálý přísun čistého vzduchu obohaceného o záporně nabité ionty, ať už jste kdekoli. Ionizátor HF 86 je velmi lehk...»
1 049,-
(vč. 21% DPH)
Ionizátor s lapačem kouře Heaven Fresh HF 88
Ionizátor s lapačem kouře HF-88 dokáže nejen účinně ionizovat a čistit vzduch od nečistot a dalších škodlivin, ale navíc pomáhá i eliminovat nelibý cigaretový kouř a to bez jakéhokoli vylučování chemikálií do okolního vzduchu. Potěši...»
1 095,-
(vč. 21% DPH)
Ionizátor vzduchu Heaven Fresh HF-200
Ionizátor vzduchu Heaven Fresh 200 je vhodným řešením pro místnosti běžných velikostí (do 28 m2) a dalším důkazem, že kvalitní ionizátory a čističky vzduchu nemusí být nákladnou investicí. Disponuje vyjímatelným filtrem, který lze j...»
1 795,-
(vč. 21% DPH)
Ionizátor vzduchu Heaven Fresh HF-210UV
Čistička vzduchu s ionizátorem Heaven Fresh 210UV je příkladem, že efektivní ionizace a čištění vzduchu nemusí být drahou záležitostí. A to nejen díky nízké spotřebě (8 wattů), ale i chytře vymyšlenému, snadno udržovatelnému filtru, kter...»
2 995,-
(vč. 21% DPH)
NaturoPure HF 280 je elegantní, multifunkční čistička vzduchu využívající šesti principů k dosažení dokonalé filtrace a čištění vzduchu - předfiltr, elektrostatický lapač prachu, filtr z aktivního uhlí, HEPA filtr, UV lampu a ionizá...»
4 390,-
(vč. 21% DPH)
Heaven Fresh HF-290 je  multifunkční čistička vzduchu disponující ionizátorem, HEPA  filtrem, UV lampou, uhlíkovým a fotokatalytickým  filtrem. Díky vestavěným senzorům, které monitorují stav filtrů, vám dá přistroj najevo...»
4 890,-
(vč. 21% DPH)
NaturoPure 300C od firmy Heaven Fresh je kvalitní multifunkční čistička vzduchu dosahující vysoké účinnosti filtrace a čištění vzduchu pomocí šesti různorodých technologií. Mimo jiné disponuje časovačem, regulací ozónu a rychlosti větrák...»
5 490,-
(vč. 21% DPH)
NaturoPure HF 310A patří mezi nejúčinnější multifunkční čističky vzduchu na trhu. Využívá pěti způsobů k dokonalé filtraci a čištění vzduchu - ionizátor, fotokatalytický oxidační filtr, HEPA filtr, filtr z aktivního uhlí a UV lampu. Dopo...»
6 480,-
(vč. 21% DPH)
NaturoPure 380 je inteligentní čistička vzduchu vysoké kvality, vybavená senzory sledujícími množství škodlivin v ovzduší a senzory upozorňujícími na případnou nutnost vyčištění či výměnu filtrů. Při detekci zvýšeného obsahu některých ze...»
8 990,-
(vč. 21% DPH)
NaturoPure HF 380A se řadí k vůbec nejinteligentnějším multifunkčním čističkám vzduchu. Vybavená je totiž nejen dálkovým ovládáním, ale především senzory sledujícími množství škodlivin v ovzduší a senzory upozorňujícími na případnou nutn...»
9 590,-
(vč. 21% DPH)
Facebook
Twitter
Created by: Twitter on web
Google+
Follow Me on Pinterest
Pin It
Pin It
YouTube